Rare Bottle Club #2 - z Austrálie na Haiti

Datum konání

28/03/2022    
19:00

Místo

La Casa de la Havana Vieja
Opatovická 1901/28, Praha, Hlavní město Praha, 11000, Hlavní město Praha

Typ události

Rumových degustací je velké množství. My jsme se ale rozhodli, že na to půjdeme trochu jinak. Založili jsme rumový klub, kde zhruba každé 3 měsíce máme možnost se sejít s opravdovými fanoušky rumu, s opravdovými rum geeky a otevíráme výjimečné lahve a budeme si o nich povídat, hodnotit je a degustovat. Vstupte do Rare Bottle Club.

Co je Rare Bottle Club (RBC)?

Protože se jedná opravdu o klub a ne běžnou degustaci, akce vždy probíhá za zavřenými dveřmi v komorním prostředí baru La Casa de la Havana Vieja. Krom členů klubu v baru nebude nikdo jiný, zájemci si budou moct zapálit doutník a objednat občerstvení. A nebo taky nemusí. Rádi bychom vás také poprosili, aby jste ctili pravidlo – jsme off-line. Jednoduše bez fotek/videi a sociálních sítí pro lepší komfort a komornější atmosféru. Chceme vytvořit přátelskou, komorní, intimní atmosféru známou z gentlemanských klubů, vítáni jsou ale všichni včetně dam samozřejmě. Počet členů je omezený a to pouze 15 osob na každé setkání.

RBC #2

Proběhne 28. března v 19:00 v Praze. Čekají nás tyto krásky:

  • Australia 7y – Rum of mystery 46%
  • Rhum St.Barth XO 45%
  • Engenhos do Norte 6y 51,3%
  • Beenleigh 2015 59 %
  • Vieux Sajous 4y Cask Strength 2nd release 56,3 %
  • Vieux Sajous 4Y Sherry cask finish 56,7%

A samozřejmě welcome drink.

Kdo za akcí stojí? Vášniví milovníci kvalitních rumů: Lukáš Dvořák (spolumajitel baru La Casa de la Havana vieja), Peter Harsányi (degustátor rumů a odborník na doutníky) a Pavel Ungr (zakladatel rumového magazínu RumRock). Už proběhlo 1. klubové setkání.

Členství na toto setkání stojí celkově 1 105 Kč, dopředu vybíráme zálohu ve výši 605 Kč, která slouží zároveň jako závazná přihláška (zbytek – 500 Kč – doplácíte v hotovosti na místě). Kdo nebude mít rezervaci, nemůže na akci přijít. V ceně je 5 vzorků 0,02 l, welcome drink a vstup na klubovou akci.

Koupit