RumRock Blend V.– Doorly's & Foursquare (Olomouc)

Datum konání

25/11/2021    
19:00 - 21:00

Místo

Vyhoukaná sova
Kosinova 2, Olomouc, 779 00

Typ události

Degustace rumů, které v barech moc nepotkáte

Je to opět tu, RumRock si vás dovoluje pozvat na další setkání rumových nadšenců s podporou baru Vyhoukaná sova v Olomouci.

Vyhoukaná sova Olomouc je rumový bar a pivnice s vizí nabízet věci neotřelé a zajímavé. Tým dvou lidí, z nichž jeden se stará o výběr piv a druhý o výběr vína a rumů. Vize baru je nabízet k ochutnání i láhve, které ostatní schovají do skříně a nebo prostě nestíhají koupit, či je pro ně celá láhev moc velká investice.

Jarda Krátký

Jarda Krátký

Jarda krátký je hlavní barman a výčepní v jedné osobě. Protože je to profesionální milovník alkoholu, je jeho záběr opravdu širokospektrální. Nicméně rumy jsou jeho hlavní cíl.
Po krátkém asi 5 let výpadku, se vrátil na scénu v novém prostoru a z plna sil se snaží dohnat všechno, co se za těch 5 let stalo na rumové scéně. Zároveň vybudovat v Olomouci bar, který není nutně zajímavý počtem, ale spíše druhem vybraných lahví tak, aby se srdce rumařovo otřáslo blahem a štěstím.

Tento barbadossko-oloumoucký RumRock Blend proběhne:

25. listopadu od 19:00 v olomouckém baru Vyhoukaná sova, Kosinova 871/2, 77900 Olomouc.

Na degustaci jsme se společně snažili vybrat zajímavé zástupce rumů Foursquare, které měly potěšit i některé z vás překvapit, a také skoro kompletní řadu rumů Doorly’s. Na co se tedy v degustaci (vzorek po 0,02 l) můžete těšit?

Předrkm: Doorlys 5yo

  • Doorlys 8yo
  • Doorlys XO
  • Doorlys 12yo
  • Foursquare R. L. Seal
  • Foursquare 2009

Zákusek: Foursquare 12y Czech bottling

Celou akci bude provázet neformální konzumace a povídání si nejen o rumech. Chcete potkat rumové kamarády? Přijďte! Kapacita je jen 16 míst a cena za 7 vzorků (!) skvělých 690 Kč.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.