RumRock Live XVII. - Rum Nation & Warehouse #1

Datum konání

24/06/2021    
20:00 - 23:00

Typ události

RumRock Live je opět tu: 24. června v 20:00

RumRock Live je komunitní online setkání fanoušků rumů s online degustací rumových vzorků za podpory lokálních rumových značek a zahraničních hostů.

Tentokrát se nás rozhodla podpořit a je naším vzácným partnerem společnost Warehouse #1 a přichystali si pro nás online degustaci rumů značky Rum Nation. Můžete se těšit na:

  • Rum Nation Trinidad 5y Sherry Finish 46 %
  • Rum Nation Jamaica 5y Sherry Finish 50 %
  • Rum Nation  Guatemala XO Anniversary 40 %
  • Rum Nation Panama 18y Decanter 40 %
  • Savanna Grand Arôme 2007 – 2020 62,6 %

Online degustací vás bude provázet moje maličkost (Pavel Ungr) a Mario Navaro (který bude i překládat) a bývalý majitel značky, Fabio Rossi.

Cena za 5 zajímavých vzorků is dopravou je 590 Kč. Online degustace proběhne na platformě Zoom – všechny organizační informace obdržíte po zaplacení e-mailem.

Upozornění: Potvrzující e-mail s přístupy na Zoom, harmonogramem a dalšími organizačními informacemi přijde jen na fakturační e-mail. Aktuálně je objednávka nastavená tak, že můžete udělat objednávku pro více samostatných účastníků, doručí se na jejich adresy, ale způsob doručení (kurýr nebo osobní) a platbu vybíráte společný pro všechny. Pokud chcete udělat společnou objednávku, kde někdo bude mít osobní vyzvednutí a někdo doručení na adresu, udělejte to spíše jako samostatné objednávky, nebo mi napište na pavel@rumrock.cz.

Objednávejte prosím zde:


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.