RumRock Live XVII. - Worthy Park & Warehouse #1

Datum konání

01/07/2021    
20:00 - 23:00

Typ události

RumRock Live je opět tu: 1. července v 20:00

RumRock Live je komunitní online setkání fanoušků rumů s online degustací rumových vzorků za podpory lokálních rumových značek a zahraničních hostů.

 

A protože je poslední RumRock Live bude to opravdu velká paráda. Jak sestavou vzorků, jak sestavou hostů a i parádní cenou. Tentokrát se nás rozhodla podpořit a je naším vzácným partnerem společnost Worthy Park, 1423 a Warehouse #1 a přichystali si pro nás online degustaci rumů značky Worthy Park.

Přijměte proto od nás pozvání na jedinečnou virtuální ochutnávku, která bude probíhat živě z Lluidas Vale na Jamajce, odkud se k nám připojí Zan Kong, ambasador a obchodní ředitel společnosti Worthy Park.

Worthy Park Estate je jednou z nejstarších rumových palíren na světě, jejíž počátky lze datovat až k roku 1670, kdy zde byla založená plantáž s cukrovou třtinou. Po více než 50leté přestávce byla v roce 2005 výroba znovu obnovena, a to se zbrusu novým pot stillem od společnosti Forsyth‘s. Worthy Park je single estate palírnou, což znamená, že celý proces výroby, od pěstování cukrové třtiny až po lahvování, probíhá na jednom místě.

V této exkluzivní masterclasss se ponoříme hluboko do jamajského rumu Worthy Park: součástí budou 3 rumy z trvalého portfolia, nová edice Worthy Park 109, nejnovější limitované edice Port a Madeira, náš vlastní 9letý rum ze sudu, který byl lahvován exkluzivně pro Českou republiku a v neposlední řadě dva druhy rumu, ze kterých Worthy Park vzniká.

Celkem jde o 9 vzorků po 2 cl!

Bude to nezapomenutelný jamajský večer, kterým vás provede Zan Kong, Worthy Park.

Můžete se těšit na:

  • Rum Bar Gold Rum 40 %
  • Rum Bar White Overproof Rum 63 %
  • Worthy Park Single Estate Reserve Rum 45 %
  • Worthy Park Single Estate 2010 Madeira Wine Finish Rum 45 %
  • Worthy Park Single Estate 2010 Port Wine Finish Rum 45 %
  • Worthy Park Single Estate 109 Rum 54,5 %
  • Worthy Park WPL 9 year old – Single Cask for Warehouse1
  • Mark: WPL 70 % (nestařeno)
  • Mark: WPE 70 % (nestařeno)

Online degustací vás bude provázet moje maličkost (Pavel Ungr) a Zan Kong z Worthy Parku, evropský distributor Joshua Singh (1423) a Robert Polo (UPB). Překládat bude Jirka Rabel.

Cena za 9 zajímavých vzorků is dopravou je opravdu legendární a to pouhých 390 Kč. Online degustace proběhne na platformě Zoom – všechny organizační informace obdržíte po zaplacení e-mailem.

Upozornění: Potvrzující e-mail s přístupy na Zoom, harmonogramem a dalšími organizačními informacemi přijde jen na fakturační e-mail. Aktuálně je objednávka nastavená tak, že můžete udělat objednávku pro více samostatných účastníků, doručí se na jejich adresy, ale způsob doručení (kurýr nebo osobní) a platbu vybíráte společný pro všechny. Pokud chcete udělat společnou objednávku, kde někdo bude mít osobní vyzvednutí a jen někdo doručení na adresu, udělejte to spíše jako samostatné objednávky, nebo mi napište na pavel@rumrock.cz.

Vyprodáno.