RumRock Live XIX. - Foursquare & Warehouse #1

Datum konání

17/03/2022    
20:00 - 23:00

Místo

Typ události

RumRock Live je PO PAUZE opět tu: 17. března v 20:00

RumRock Live je komunitní online setkání fanoušků rumů s online degustací rumových vzorků za podpory lokálních rumových značek a zahraničních hostů.

 

A protože je to RumRock Live po nějaké pauze, bude to ZASE opravdu velká paráda. Tentokrát se nás rozhodli podpořit, a jsou našimi vzácnými partnery, společnost Foursquare a Warehouse #1, a přichystali si pro nás online degustaci rumů značky Doorly’s, R. L. Seales a Foursquare.

Vím dost a chci objednat!

Richard Seal patří k tomu nejlepšímu, co rumový svět může nabídnout. Je to člověk, který se věnuje rumu s péčí Matky Terezy a zápalem Usaina Bolta. Richard Seale společně s Lucou Gargano (Velier) sestavili klasifikační stupnici rumů, založenou na způsobu produkce rumů, která je inovativní a říká nám mnohé o původu rumu. Je to neúnavný bojovník proti rumovým marketingovým klišé a proti jakýmkoliv umělým zásahům do rumu,  jako přidavání cukru, ochucovadel nebo matení zakazníků ohledně stáří a výrobního procesu.

Richard se stále snaží vzdělávat nás, spotřebitele i nadšence, o procesech destilace, skladování, nebo staření rumu. R. L. Seale & Company je vlastněný již čtvrtou generací rodiny Seal, značka byla registrována roku 1920. Nyní vše řídí a vlastní sir David Seale a jeho syn Richard. V roce 1995 převzali opuštěný cukrovar, po kompletní rekonstrukci a instalaci nových destilačních kolonií započali v roce 1996 produkci. Ze všech destilérií v Karibiku je Foursquare nejčistší, nejupravenější a nejvíce se zajímá o udržitelnost rozvoje a „zelenou” výrobu. Například oxid uhličitý vznikající při fermentaci se uchovává, a poté prodává lokalní plynozpracující společnosti k dalšímu využití. Veškerá odpadní voda se znovu čistí a používá přímo v areálu. Heslo Foursquare „We do it right” je zde opravdu naplněno!

Radek Navrátil

Přijměte proto od nás pozvání na jedinečnou virtuální ochutnávku, která bude probíhat živě z Barbadosu, odkud se k nám připojí Richard Seale a jeho syn Christopher a na chvíli i Luca Gargano. Co myslíte, může to být ještě lepší?

Celkově ochutnáte 5 vzorků po 4 cl (ano, velký panák) a dostanete i 2 skleničky Doorly’s.

To vše (5 x rum z destilérie Foursquare, 2 brandované skleničky, online stream s Richard a Christopher Sealovi, Luca Gargano, český překlad, doprava i balení) za neuvěřitelných 500 Kč!

Bude to nezapomenutelný barbadosský večer.

Obsah degustace

Můžete se konkrétně těšit na:

  • Nový R. L. Seales 10yo
  • Doorly’s 12y
  • Doorly’s 14y
  • Foursquare ECS 2009
  • Foursquare ECS Indelible
  • skleničky Foursquare a Doorly’s,
  • všechny vstupenky budou slosovány a 50 výherců si bude moci přednostně koupit láhev Foursquare ECS Indelible.

Online degustací vás bude provázet moje maličkost (Pavel Ungr) a Richard Seale a jeho syn Christopher. Na skleničku zaskočí i Luca Gargano. Překládat bude Jirka Rabel.

Online degustace proběhne na platformě Zoom – všechny organizační informace obdržíte po zaplacení e-mailem.

Upozornění: Potvrzující e-mail s přístupy na Zoom, harmonogramem a dalšími organizačními informacemi přijde jen na fakturační e-mail.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.