RumRock Live XXVII. Schotman Peated Rums

Datum konání

24/11/2022    
20:00 - 23:00

Typ události

RumRock Live je opět tu: ve čtvrtek 24. listopadu v 20:00

Tentokrát se nás rozhodla podpořit společnost Fénix Drinks a přichystali si pro nás online degustaci svých rumů, a to tentokrát jedinečné značky Schotman Peated Rums

Kdo jsou Schotman Peated Rums?

Proč se rašelinou nakuřují pouze whisky? A jak by chutnal nakouřený rum? Přesně takové otázky si položil Eric Koster, majitel společnosti Schotman, pochízející z Nizozemí. První šarže Peated Rumu pak na sebe nenechala dlouho čekat. Jelikož je Eric Koster vůbec prvním, kdo vytvořil rum nakouřený rašelinou, nechal si svůj nápad patentovat. Na jeho vzniku spolupracuje s odborníky z řad master distillerů, kteří každé variantě pomůžou vdechnout jedinečný ráz. Do budoucna by rád ke spolupráci přizval kromě nizozemských i zahraniční palírníky. První šarže Peated Rumu byla vydestilována v palírně Distilleerderij de Bronckhorst.
A vy máte teď jedinečnou možnost potkat Erica v přímém přenosu!
Máte na výběr 2 možnosti:
  1. Zakoupit si degustační sadu a udělat si rumovou degustaci pro sebe (či přizvat své žíznivé rumové přátele)
  2. Přidat se na rumovou online degustaci zdarma, ale bez vzorků (a tiše závidět degustujícím :).

Rumový zážitek zaručen tak jako tak.

Co budeme degustovat? Celkem 5 vzorků:

Schotman Peated Rum Silver Batch 1 – 48%
Schotman Peated Rum Port Finish Batch 1 – 61%
Schotman Peated Rum Cognac finish Batch 1 – 50%
Schotman Peated Rum Pedro Ximenez finish Batch 2 – 56%
Schotman Single Cask – Foursquare Rum 2005 – 58,4%
Degustací vás provede Eric Koster – majitel a tvůrce myšlenky nakouřených rumů Schotman. Do češtiny bude tlumočit Samer Selbak, spolumajitel společnosti Fenix Drinks, která distribuuje produkty Schotman v ČR.
Cena degustační sady je 990 Kč (vč. DPH) za 5 vzorků, kterou vám doručíme až ke dveřím a vy si můžete užívat perfektní rumovou party v teple domova.

Takže 990 Kč za za 5 vzorků, dopravu k vám domů a perfektní rumovou party s charismatickými pány Ericem, Samerem a mou maličkostí. After party v ceně!

Na co čekáte? Kupujte hned!

Koupit