RumRock Live XXIV. Single Casks Albert Michler 2022

Datum konání

26/01/2023    
20:00 - 23:00

Typ události

RumRock Live je opět tu: ve čtvrtek 26. ledna 2023 v 20:00

Tentokrát se nás rozhodla podpořit společnost Albert Michler a přichystali si pro nás online degustaci svých rumů, a to tentokrát svých nových single casků pro rok 2022.

O značce Albert Michler

Albert Michler Distillery sídlí v britském Bristolu. Historie sahá až do první poloviny 18. století, původní společnost byla založena ve vesnici Buchsdorf (Buková) u česko-polské hranice v okrese Jeseník. Původní výrobna zásobovala kompletně celou Rakousko-uherskou monarchii. Značka „Albert Michler’s Original Buchsdorfer“ se proslavila po celém světě. Dodávala nápoje do císařské a královské domácnosti. Albert Michler byl prvním z distributorů jamajského rumu ve střední Evropě, dodával také rum pro rakouské císařské námořnictvo.

Co budeme degustovat?

  • Albert Michler Fiji South Pacific 2010
  • Albert Michler Fiji South Pacific 2012
  • Albert Michler Guyana Uitvlugt 1998
  • Albert Michler Jamaica, New Yarmouth 1994
Degustací vás provede David Kaiserlich – jednatel společnosti Albert Michler distillery Int. s.r.o. Cena degustační sady je 990 Kč (vč. DPH) za 4 vzorky, kterou vám doručíme až ke dveřím a vy si můžete užívat perfektní rumovou party v teple domova.

Takže 990 Kč za dopravu 4 vzorků, dopravu k vám domů a perfektní rumovou party s Davidem Kaiserlichem a mou maličkostí. After party v ceně!


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.