RumRock Live XXXV. SKUNK rum

Datum konání

01/06/2023    
20:00 - 23:00

Typ události

RumRock Live je opět tu: ve čtvrtek 1. června 2023 v 20:00

Tentokrát se nás rozhodla podpořit společnost Fénix Drinks a přichystali si pro nás online degustaci svých rumů, a to tentokrát jedinečné značky SKUNK rum.

A Clean Spirit je dánská distribuční společnost, v jejímž čele stojí Bintu Singh, který klade u svých produktů velký důraz na udržitelnost. Jeho cílem je učinit udržitelně vyráběné produkty dostupné běžným zákazníkům a vnést tak udržitelnost do každodenního života jedince. Společnost si zakládá na respektu nejen k životnímu prostředí, ale také ke spotřebiteli, výrobci, obchodním partnerům a dalším generacím. Z toho důvodu má vysoké ekologické nároky na celý výrobní řetězec – od surovin přes výrobce a dodavatele až po balení a prodej.

Co budeme degustovat? Celkem 5 vzorků:

Akce se zúčastní majitel značky Bintu Singh, který vám jednotlivé rumy detailně představí stejně jako filozofii své společnosti A Clean Spirit. Degustace bude probíhat převážně v angličtině, překlad zajistí Samer Selbak, spoluzakladatel a spolumajitel Fenix Drinks.

Takže 790 Kč za za 5 vzorků, dopravu k vám domů a perfektní rumovou party s charismatickými pány Bintuem, Samerem a mou maličkostí. After party v ceně!

Na co čekáte? Kupujte hned!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.