Hodnocení

85 %
Lokalita
Chutě Aromatické, Jemné, Sladké
Síla 50 %

Máme tu první bílý rum a první rum, který je nestařený a zároveň agricole. Bojím se, že to bude jak party v Rusku 🙂 Jako vždy jsem si nalil na “vydýchání” a už je ho všude plno. Tím myslím, že vůně se rychle rozšířila po celém pokoji.

Vůně a barva

Barva, pochopitelně, průhledná – bílý rum a vůně – no, klasické ředidlo s alkoholovým ocáskem. Tím nemyslím, že voní zle, jen to někomu sedí a někomu ne. Technická vůně plná květin a citrónů. Dnes nalévám celý vzorek a nechávám pár minut dýchat.

Chuť

Je to klasická mladá třtinovice plná síly 50 % a příjemné ovocné citrusové sladkosti. Velmi jemné a velmi dobré. Závěr je hřejivý a velmi, velmi dlouhý. Jsem spokojený. Dobré na pití i do drinků.

O Reizinho" Artisanal Aguardente de Cana (700ml)

Info o rumu

Výrobce O Reizinho
Typ Agricole
Typ výroby Column still, Šťáva
Chutě Aromatické, Jemné, Sladké
Barva Bilý rum (Světlý/Bianco/Blanco/Planas)
Síla 50 %
Staření a stáří Nestařený rum
Lokalita
Publikováno: 4. prosince 2020 Aktualizováno: 4. prosince 2020
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4 / 5. Hlasů: 4

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články