Dámy a pánové, fanoušci rumu! Dovolte mi, abych vás pozval na unikátní akci na které prostě chcete být! S. B. S neboli Single Barrel Selection je skvělý výběr single barrelových rumů, které fanoušci znají a milují. Například Jamajka 2018 se dá sehnat už jen po aukcích a všichni ji milují 🙂 A 1423.dk každý rok dělá nové limitované SBS (nyní jich je už přes 50). Přijďte ochutnat novu edici 2020 a něco navíc.

Single Barrel Selection is a 1423 series of single barrel rums from all over the world. More than 50 expressions have already been released during the past four years, covering a wide portfolio of different rum styles and origins.

S.B.S focusses on the pure rum straight from the barrel, without additives or chill filtration.

All expressions are bottled at high ABVs, some at cask strength. Our rum is either sourced directly from distilleries or from a rum broker. The barrels get shipped to Denmark where they are stored at our own warehouse.

Joshua Singh will talk us through 7 different SBS on this evening including 1 that is bottled specially for Rum CZ/SK. Joshua is the founder and co-owner of 1423 and travels the world talking about rum.Joshua SIngh, 1423.dk

Joshua Singh

Mezinárodní den rumu vychází na 16. srpna a tak vás zveme na neděli 16. srpna na 19:00 do La Casa de la Havana Vieja v Praze na Opatovické, abyste:

  • s námi oslavili Mezinárodní den rumu,
  • abyste si námi dali osvěžující welcome drink, který připraví místní barmani,
  • abyste se zúčastnili skvěle prezentace a degustace všech nových S. B. S. 2020 v podání Joshuy Singha.

To ale není vše. Tento večer budete mít možnost vidět a ochutnat i unikátní láhev, který Joshua Singh ve spolupráci s Alkohol.cz (kde bude možnost láhev posléze koupit), Quality Drinks a moderátory rumové skupiny Rum CZ / SK připravil jen pro nás jedná se o 172 lahví 59,2 % S. B. S. Jamaica 2019 sherry cask finish (pochopitelně Hampden DOK)!

S. B. S. Jamaica 2019 Rum CZ / SK

To vše si můžete užívat v komorním prostředí rodinného kubánského baru La Casa de la Havana s příjemnou obsluhou a zásobou kvalitních doutníků!

Rezervujte si své místo na tuto unikátní akci již nyní za symbolickou částku 399 Kč!

Protože už máme plno, můžete se přihlásit jako náhradník.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Info o rumu

Výrobce 1423
Typ Britský typ
Typ výroby Melasa, Pot still
Staření a stáří Sudy po sherry
Lokalita
Publikováno: 28. července 2020 Aktualizováno: 31. července 2020
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 1

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články