Recenze: Jaké jsou degustační rumové balíčky od Alkohol.cz?

Alkohol.cz před pár měsíci potichu vypustil program degustačního předplatné tzv. klub degustátorů. Předplatit si můžete i whisky, ale mě samozřejmě zajímá hlavně rumové předplatné. Degustační kousky jsou skvělé pokud chcete poznat co nejvíce rumů a nechcete kvůli tomu kupovat spoustu lahví. Proto rád chodím na degustace a degustační předplatné jsem pochopitelně uvítal. Zakoupil jsem si ho ale docela pozdě a když mi přišla v březnu první „dávka“, rozhodl jsem se to pro vás zdokumentovat.

Co najdete v balení

Balení vám dovezou (pokud jste v Praze, tak přímo kurýři Alkohol.cz) v papírové taštičce Alkohol.cz. Pak již můžete vyndat papírovou krabičku (připravuje se nová, ještě hezčí) v které najdete 3 degustační lahvičky rumů. K rumům patří kartičky, kde najdete základní informace o rumech a nechybí milý dopis od majitele Alkoholu.cz.

Výběr rumů

Celou historii předplatného najdete na Alkohol.cz.

Cena rumů

Degustační balíčky se dají koupit buď na 3, 6 nebo 12 měsíců. Nejdelší období samozřejmě znamená nejvýhodnější ceny a to cca 200 Kč za degustační lahvičku prémiového rumu.


Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *