Každý z nás chodí na rumy jinam. Já jsem se rozhodl, že postupně navštívím všechna zajímavá místa (pro začátek v Praze) a průběžně vás budu informovat o tom, jak jsme dopadl.tedy jaký byl výběr, ceny, interiér a přístup obsluhy. Na začátek jsem si vytvořil seznam všech rumových barů v Praze. Pokud znáte další, určitě budu rád, když mi do komentářů dáte další tipy. Tipy jsme sbíral v asi jediné české rumové Facebook skupině.

La Casa de la Havana vieja

Jedno z míst, které bude na špičce, kam sám chodím. Je třeba rezervace, ale skvělý interiér, znalá obsluha a úžasný výběr. Umí i ochutnávky a doporučuji místní paštiku s marmeládou (fíková, ananasová, pomerančová). Najdete ho v Praze blízko národní.

Další zatím neznám, takže budu muset odzkoušet:

Tipy od čtenářů:

Publikováno: 17. června 2018 Aktualizováno: 14. září 2019
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4 / 5. Hlasů: 1

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

2 komentářů

  1. […] časem jsem veřejně slíbil, že navštívím postupně pražské rumové bary a opravdu jsem začal. Na doporučení jsme jako první navštívili Rum House v Žitné ulici. […]

  2. […] časem jsem veřejně slíbil, že navštívím postupně pražské rumové bary a opravdu jsem začal. Na doporučení jsme jako první navštívili Rum House v Žitné ulici. […]