Kam na rum v Praze? Nejlepší rumové bary v Praze

Každý z nás chodí na rumy jinam. Já jsem se rozhodl, že postupně navštívím všechna zajímavá místa (pro začátek v Praze) a průběžně vás budu informovat o tom, jak jsme dopadl.tedy jaký byl výběr, ceny, interiér a přístup obsluhy. Na začátek jsem si vytvořil seznam všech rumových barů v Praze. Pokud znáte další, určitě budu rád, když mi do komentářů dáte další tipy. Tipy jsme sbíral v asi jediné české rumové Facebook skupině.

La Casa de la Havana vieja

Jedno z míst, které bude na špičce, kam sám chodím. Je třeba rezervace, ale skvělý interiér, znalá obsluha a úžasný výběr. Umí i ochutnávky a doporučuji místní paštiku s marmeládou (fíková, ananasová, pomerančová). Najdete ho v Praze blízko národní.

Další zatím neznám, takže budu muset odzkoušet:

Tipy od čtenářů:

Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

2 komentáře u „Kam na rum v Praze? Nejlepší rumové bary v Praze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *