Několik členů mi psalo, že se jim moc líbí moje fotky rumů a jestli bych je nechtěl nějak prezentovat. To mi vnuklo myšlenku, kterou se mi konečně povedlo zrealizovat. Rád bych vám představil 2 typy nástěnných rumových kalendářů pro rok 2021.

Oba jsou o velikosti přibližně A3 (450 mm x 300 mm), jeden orientovaný na šířku a druhý na výšku. Kalendář je měsíční, tedy 12 fotek + titulka. Fotky v obou kalendářích jsou samozřejmě různé a všechny jsem fotil já. Cenová kalkulace výrobních nákladů na jeden kalendář je cca 300,- Kč včetně dopravy přes Zásilkovnu (závisí i na počtu objednaných kusů). Kdo mě zná, tak ví, že se každý rok snažím prostřednictvím mého fotokoníčku přispět na nějakou dobročinnou činnost. V minulosti to byly například dražby fotoobrazů z mé výstavy a podobně. I letos bych chtěl tuto tradici dodržet, a to právě díky těmto kalendářům. Rozhodl jsem se tedy nastavit cenu 500,- Kč za každý kalendář. Nechci si z této částky nechat ani korunu, tedy 100 % z rozdílu nákladů a celkového výdělku poputuje na dobročinné účely. Konkrétně na účet Šimonka Bozděcha, který to neměl v životě vůbec jednoduché. Možná jste o malém Šimonkovi už slyšeli, jelikož jsem pro něj jednu takovou podobnou akci již pořádal. Více o jeho příběhu si můžete přečíst na těchto stránkách:

http://www.krokyprosimonka.cz/ či na Facebookových stránkách https://www.facebook.com/…nka

Jak kalendář objednat? Prosím objednávky posílejte na mail rumovykalendar@seznam.cz. Napište do zprávy jméno, příjmení, adresu Zásilkovny (kam chcete kalendář poslat) a telefonní číslo. Nezapomeňte samozřejmě připsat, o jaký typ kalendáře máte zájem (na šířku, na výšku, případně oba) a kolik chcete kusů od každého. Objednávka je závazná, budu dávat do tisku přesně takový počet, který mi napíšete. Žádné doobjednávky již nebudou, tedy pouze jediná možnost. Následně vám pak mailem potvrdím objednávku a napíšu pokyny k platbě.

Objednávky posílejte nejpozději do soboty 14. listopadu 2020 do 12.00 hodin. Po tomto termínu objednávky sepíši, odešlu do výroby a již je nebude možno měnit.
Pokud by někomu dodání přes Zásilkovnu nevyhovovalo, prosím napište mi to do mailu a individuálně se domluvíme na jiné možnosti dopravy. Se Zásilkovnou mám však skvělé zkušenosti. Případně lze vyzvednout osobně ve Vyškově.

Nově můžete objednávat bez omezení i na RUM CZ SK e-shopu.

Doufám, že se nám podaří vybrat pěknou částku, která by malému Šimonkovi pomohla. Určitě jde i o pěkný dárek pod stromeček pro vaše drahé polovičky.

Veliké díky Tomas Autrata za super grafiku a tisk, Pavel Linhart a Pavel Cody Ungr za podporu a umožnění sdílení akce v jejich skupinách.

S pozdravem Jirka (RUM CZ/SKRum a vše kolem nějRumRock – vychutnávání rumů)

Publikováno: 8. listopadu 2020 Aktualizováno: 6. prosince 2020
Autor článku - Jiří Naller Jsem fotograf a milovník rumů. Jsem zakladatel rumové skupiny Rum a vše kolem něj. Rád experimentuji a snažím se vnášet do fotografií (nejen rumů) netradiční prvky a originální pojetí.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4 / 5. Hlasů: 3

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články