Hezký den všem, navazuji na loňskou akci s výrobou kalendářů a také letos se můžete těšit na zajímavé fotky vašich oblíbených rumů. Také letos se prodej ponese v duchu dobročinnosti.

Oba jsou o velikosti přibližně A3 (450 mm x 300 mm), jeden orientovaný na šířku a druhý na výšku. Kalendář je měsíční, tedy 12 fotek + titulka. Fotky v obou kalendářích jsou samozřejmě různé a všechny jsem fotil já. Cenová kalkulace výrobních nákladů na jeden kalendář je cca 250,- Kč včetně dopravy přes Zásilkovnu (závisí i na počtu objednaných kusů). Kdo mě zná, tak ví, že se každý rok snažím prostřednictvím mého fotokoníčku přispět na nějakou dobročinnou činnost. V minulosti to byly například dražby fotoobrazů z mé výstavy a podobně. I letos bych chtěl tuto tradici dodržet, a to právě díky těmto kalendářům, stejně jako loni. Rozhodl jsem se tedy nastavit cenu 500,- Kč za každý kalendář (stejná cena jako loni). A samozřejmě rozdíl z celkového výdělku po odečtení nákladů poputuje na dobročinné účely. Konkrétně již brzy budete moci vybrat jeden z příběhů (které jste mni zaslali), který obdrží vydělanou částku.

Zatím se nám sešli tyto příběhy, určitě si je pročtěte a již brzy spustím hlasování na Facebooku.

Michalka

https://www.nadejepromisu.cz/

Tomášek

https://bojujemeprotomaska.cz/

Šimonek

http://www.krokyprosimonka.cz/

Sára dětem

https://www.facebook.com/S%C3%A1ra-d%C4%9Btem-429001091264411/

Naděje pro tebe

http://nadejeprotebe.cz/

Pokud máte ještě nějaký příběh, určitě mi jej pošlete a já ho sem přidám.

Jak kalendář objednat? Prosím objednávky posílejte na mail rumovykalendar@seznam.cz. Napište do zprávy jméno, příjmení, adresu Zásilkovny (kam chcete kalendář poslat) a telefonní číslo. Nezapomeňte samozřejmě připsat, o jaký typ kalendáře máte zájem (na šířku, na výšku, případně oba) a kolik chcete kusů od každého. Objednávka je závazná, budu dávat do tisku přesně takový počet, který mi napíšete. Žádné doobjednávky již nebudou, tedy pouze jediná možnost. Následně vám pak mailem potvrdím objednávku a napíšu pokyny k platbě.

Objednávky posílejte nejpozději do neděle 28. listopadu 2021 do 12.00 hodin. Po tomto termínu objednávky sepíši, odešlu do výroby a již je nebude možno měnit.
Pokud by někomu dodání přes Zásilkovnu nevyhovovalo, prosím napište mi to do mailu a individuálně se domluvíme na jiné možnosti dopravy. Se Zásilkovnou mám však skvělé zkušenosti. Případně lze vyzvednout osobně ve Vyškově. Pokud vás bydlí více na jednom místě, mohu vám zabalit kalendáře dohromady do jednoho balíčku.

Doufám, že se nám podaří vybrat pěknou částku, která pomůže dobré věci. Určitě jde i o pěkný dárek pod stromeček pro vaše drahé polovičky.

Veliké díky Tomas Autrata za super grafiku a tisk, Pavel Linhart a Pavel Cody Ungr za podporu a umožnění sdílení akce v jejich skupinách.

S pozdravem Jirka (RUM CZ/SKRum a vše kolem nějRumRock – vychutnávání rumů)

Publikováno: 21. listopadu 2021 Aktualizováno: 22. listopadu 2021
Autor článku - Jiří Naller Jsem fotograf a milovník rumů. Jsem zakladatel rumové skupiny Rum a vše kolem něj. Rád experimentuji a snažím se vnášet do fotografií (nejen rumů) netradiční prvky a originální pojetí.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hlasů: 13

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články