Hezký den všem, navazuji na již vcelku pravidelnou akci s výrobou kalendářů a také letos se můžete těšit na zajímavé fotky vašich oblíbených rumů. Také letos se prodej ponese v duchu dobročinnosti.

K dispozici budou dvě verze kalendářů, kdy jeden je orientovaný na šířku a druhý na výšku (stejně jako loni). Jsou závěsné a o velikosti přibližně A3 (450 mm x 300 mm). Kalendář je měsíční, tedy 12 fotek + titulka. Fotky v obou kalendářích jsou samozřejmě různé a všechny jsem fotil já. Bohužel letos tedy z technických důvodů musím brát kalendáře jinde a tak budou maličko odlišné. Cenová kalkulace výrobních nákladů na jeden kalendář je cca 300,- Kč včetně dopravy přes Zásilkovnu (závisí i na počtu objednaných kusů). Kdo mě zná, tak ví, že se každý rok snažím prostřednictvím mého fotokoníčku přispět na nějakou dobročinnou činnost. V minulosti to byly například dražby fotoobrazů z mé výstavy a podobně. I letos bych chtěl tuto tradici dodržet, a to právě díky těmto kalendářům, stejně jako loni. Rozhodl jsem se tedy nastavit cenu 600,- Kč za každý kalendář. A samozřejmě rozdíl z celkového výdělku po odečtení nákladů poputuje na dobročinné účely. Letos jsem vybral příběh malého Tomáška, kterému se budou peníze určitě velice hodit.

Celý jeho příběh si můžete přečíst zde:

https://www.facebook.com/bojujemeprotomaska

http://bojujemeprotomaska.cz/

Jak kalendář objednat? Prosím objednávky posílejte na mail rumovykalendar@seznam.cz. Napište prosím vždy do zprávy JMÉNO a PŘÍJMENÍ, ADRESU ZÁSILKOVNY (kam chcete kalendář poslat) a TELEFONNÍ ČÍSLO! Prosím nezapomeňte na nic, jelikož je to pak zbytečné zdržování všem psát o telefon a podobně. Nezapomeňte samozřejmě připsat, o jaký typ kalendáře máte zájem (na šířku, na výšku, případně oba) a kolik chcete kusů od každého. Objednávka je závazná, budu dávat do tisku přesně takový počet, který mi napíšete. Žádné doobjednávky již nebudou, tedy pouze jediná možnost. Následně vám obratem mailem potvrdím objednávku a napíšu pokyny k platbě.

Objednávky posílejte nejpozději do středy 7. prosince 2022 do 20:00 hodin. Po tomto termínu objednávky sepíši, odešlu do výroby a již je nebude možno měnit. Termín je opravdu hraniční a tak nemohu čekat déle, snad to všichni zvládnete včas.
Pokud by někomu dodání přes Zásilkovnu nevyhovovalo, prosím napište mi to do mailu a individuálně se domluvíme na jiné možnosti dopravy. Se Zásilkovnou mám však skvělé zkušenosti. Případně lze vyzvednout osobně ve Vyškově. Pokud vás bydlí více na jednom místě, mohu vám zabalit kalendáře dohromady do jednoho balíčku.

Doufám, že se nám podaří vybrat pěknou částku, která pomůže dobré věci. Určitě jde i o pěkný dárek pod stromeček pro vaše drahé polovičky. Nicméně s problémy s grafikem, předvánočními doručovacími termíny a pozdním zařizováním nového tisku nemohu všem garantovat, že vám kalendář do Vánoc dorazí. Ale budu se opravdu snažit a nejpozději mezi svátky či začátkem ledna 2023 je budete mít všichni doma.

Veliké díky Pavel Linhart a Pavel Cody Ungr za podporu a umožnění sdílení akce v jejich skupinách.

S pozdravem Jirka (RUM CZ/SKRum a vše kolem nějRumRock – vychutnávání rumů)

Publikováno: 6. prosince 2022 Aktualizováno: 6. prosince 2022
Autor článku - Jiří Naller Jsem fotograf a milovník rumů. Jsem zakladatel rumové skupiny Rum a vše kolem něj. Rád experimentuji a snažím se vnášet do fotografií (nejen rumů) netradiční prvky a originální pojetí.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 4

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články