Hezký den všem, navazuji na již vcelku pravidelnou akci s výrobou kalendářů a také letos se můžete těšit na zajímavé fotky vašich oblíbených rumů, ale tentokrát s malým překvapením. Pro letošní rok jsem se rozhodl při focení spojit krásu rumových láhví s krásou žen. Snad se vám budou fotky líbit a jako vždy, také letos se prodej ponese v duchu dobročinnosti.

K dispozici budou dvě verze kalendářů, kdy jeden je orientovaný na šířku a druhý na výšku (stejně jako loni). Jsou závěsné a o velikosti přibližně A3 (450 mm x 300 mm). Kalendář je měsíční, tedy 12 fotek + titulka. Fotky v obou kalendářích jsou samozřejmě různé a všechny jsem fotil já. Omlouvám se, že je prodej opět na poslední chvíli, ale bylo to trošku náročné dát všechny fotky dohromady, pak řešit grafiku a následný tisk. Cenová kalkulace výrobních nákladů na jeden kalendář je cca 320,- Kč včetně dopravy přes Zásilkovnu (závisí i na počtu objednaných kusů). Kdo mě zná, tak ví, že se každý rok snažím prostřednictvím mého fotokoníčku přispět na nějakou dobročinnou činnost. V minulosti to byly například dražby fotoobrazů z mé výstavy a podobně. I letos bych chtěl tuto tradici dodržet, a to právě díky těmto kalendářům, stejně jako loni. Rozhodl jsem se tedy nastavit cenu 650,- Kč za každý kalendář. A samozřejmě rozdíl z celkového výdělku po odečtení nákladů poputuje na dobročinné účely. Pokud máte příběh někoho z vašeho okolí, kdo by potřeboval finanční pomoc, určitě mi napište více na mail rumovykalendar@seznam.cz (klidně spolu s objednávkou).

Jak kalendář objednat? Prosím objednávky posílejte na mail rumovykalendar@seznam.cz. Napište prosím vždy do zprávy JMÉNO a PŘÍJMENÍ, ADRESU ZÁSILKOVNY (kam chcete kalendář poslat) a TELEFONNÍ ČÍSLO! Prosím nezapomeňte na nic, jelikož je to pak zbytečné zdržování všem psát o telefon a podobně. Nezapomeňte samozřejmě připsat, o jaký typ kalendáře máte zájem (na šířku, na výšku, případně oba) a kolik chcete kusů od každého. Objednávka je závazná, budu dávat do tisku přesně takový počet, který mi napíšete. Žádné doobjednávky již nebudou, tedy pouze jediná možnost. Následně vám obratem mailem potvrdím objednávku a napíšu pokyny k platbě.

Objednávky posílejte nejpozději do neděle 10. prosince 2023 do 20:00 hodin. Po tomto termínu objednávky sepíši, odešlu do výroby a již je nebude možno měnit. Termín je opravdu hraniční a tak nemohu čekat déle, snad to všichni zvládnete včas.
Pokud by někomu dodání přes Zásilkovnu nevyhovovalo, prosím napište mi to do mailu a individuálně se domluvíme na jiné možnosti dopravy. Se Zásilkovnou mám však skvělé zkušenosti. Případně lze vyzvednout osobně ve Vyškově. Pokud vás bydlí více na jednom místě, mohu vám zabalit kalendáře dohromady do jednoho balíčku.

Doufám, že se nám podaří vybrat pěknou částku, která pomůže dobré věci. Určitě jde i o pěkný dárek pod stromeček pro vaše drahé polovičky. Nicméně termín je hraniční a s předvánočními doručovacími termíny nemohu všem garantovat, že vám kalendář do Vánoc dorazí. Ale budu se opravdu snažit a nejpozději mezi svátky či začátkem ledna 2023 je budete mít všichni doma.

Na závěr bych chtěl moc poděkovat Davidovi Mořkovskému, který obstaral jak grafickou stránku kalendářů, tak jejich tisk. Určitě se na něj obraťte, pokud máte v plánu něco tisknout 🙂

Dále bych chtěl poděkovat všem dámám, které byly ochotné se vyfotit s láhvemi a podpořit tím dobrou věc.

S pozdravem Jirka (RUM CZ/SKRum a vše kolem nějRumRock – vychutnávání rumů)

Publikováno: 7. prosince 2023 Aktualizováno: 10. prosince 2023
Autor článku - Jiří Naller Jsem fotograf a milovník rumů. Jsem zakladatel rumové skupiny Rum a vše kolem něj. Rád experimentuji a snažím se vnášet do fotografií (nejen rumů) netradiční prvky a originální pojetí.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články