I v červenci mě přišel degustační balíček, tentokrát byl opravdu hodně vyladěný. Od sladších až po nejzajímavější Foursquare.

Intuitivně jsem seřadil degustační vzory takto a ukázalo se, že je to skvělá volba:

  1. Tmavý Brugal Leyenda – jen 38 % rum který dozrával v sudech po bourbonu z amerického a španělského dubu. Sladký, příjemně pohodový rum. Nečekejte ale nic extra.
  2. Ron Relicario Dominicano Supremo 15 – 40 % solera z Dominikánské republiky, stejně jako Brugal. Velmi příjemná vůně a rafinovaná chuť. Rozhodně doporučuji!
  3. Foursquare premise – 45 % desetiletý rum z Barbadosu. který dozrával v sudech po bourbonu a sherry. Asi ještě o kus zajímavější než relicario, ale ne tak jemný, zachovává si svou sílu.

Alkohol.cz totiž před pár měsíci potichu vypustil program degustačního předplatné tzv. klub degustátorů. Předplatit si můžete i whisky, ale mě samozřejmě zajímá hlavně rumové předplatné. Degustační kousky jsou skvělé pokud chcete poznat co nejvíce rumů a nechcete kvůli tomu kupovat spoustu lahví. Proto rád chodím na degustace a degustační předplatné jsem pochopitelně uvítal.

Publikováno: 20. července 2019 Aktualizováno: 17. října 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články