Před časem jsem vás informoval o zajímavé akci Rumová plavba a brunch na lodi Arwen, kterou jsem společně s organizátorem Richardem Vandlíkem konzultovali a výsledkem byla právě Rumová plavba. Sám jsem byl účastníkem celé akce, a tak bych vám rád popsal, jak to probíhalo, a zda by to pro vás bylo zajímavé.

Plavbu jsme odstartovali pod Jiráskovým mostem, kde 10 statečných (více se na loď komfortně nevejde) čekalo na loď. Za chvíli modrá kráska dorazila a už od prvního kontaktu s lodníky Richardem a Alešem bylo jasné, že tohle bude příjemná, přátelská a pohodová plavba. Ostatně posuďte sami z fotografií.

Hned, jak jsme se usadili, dostali jsme welcome drink, který jsme společně připravovali do velké nádoby v podobě zlatého ananasu. Nutno dodat, celý bar byl po celou dobu plavby otevřen a zdarma.

Poté se začal chystat první chod a už se to nezastavilo. První chod, druhý chod, třetí chod, dezert a mezi tím, s patřičnými pauzami, i další drinky. Do toho výhled na Vltavu, krásné chvilky relaxu. Doutníček.

Shrnutí

Celková pocit z plavby mám veskrze pozitivní. Příjemné prostředí, skvělá gastronomie, příjemná obsluha a velmi přátelské prostředí. Přiznám se, že bych jel znova. Pokud budete moct, určitě to zkuste.

Kategorie

Kde pít rum
Publikováno: 29. srpna 2020 Aktualizováno: 30. srpna 2020
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 5

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články