Před časem jsem vás informoval o zajímavé akci Rumová plavba a brunch na lodi Arwen, kterou jsem společně s organizátorem Richardem Vandlíkem konzultovali a výsledkem byla právě Rumová plavba. Sám jsem byl účastníkem celé akce, a tak bych vám rád popsal, jak to probíhalo, a zda by to pro vás bylo zajímavé.

Plavbu jsme odstartovali pod Jiráskovým mostem, kde 10 statečných (více se na loď komfortně nevejde) čekalo na loď. Za chvíli modrá kráska dorazila a už od prvního kontaktu s lodníky Richardem a Alešem bylo jasné, že tohle bude příjemná, přátelská a pohodová plavba. Ostatně posuďte sami z fotografií.

Hned, jak jsme se usadili, dostali jsme welcome drink, který jsme společně připravovali do velké nádoby v podobě zlatého ananasu. Nutno dodat, celý bar byl po celou dobu plavby otevřen a zdarma.

Poté se začal chystat první chod a už se to nezastavilo. První chod, druhý chod, třetí chod, dezert a mezi tím, s patřičnými pauzami, i další drinky. Do toho výhled na Vltavu, krásné chvilky relaxu. Doutníček.

Shrnutí

Celková pocit z plavby mám veskrze pozitivní. Příjemné prostředí, skvělá gastronomie, příjemná obsluha a velmi přátelské prostředí. Přiznám se, že bych jel znova. Pokud budete moct, určitě to zkuste.

Info o rumu

Výrobce Kde pít rum
Typ Kde pít rum
Typ výroby Kde pít rum
Chutě Kde pít rum
Označení Kde pít rum
Barva Kde pít rum
Balení Kde pít rum
Jedinečnost Kde pít rum
Síla Kde pít rum
Staření a stáří Kde pít rum
Publikováno: 29. srpna 2020 Aktualizováno: 30. srpna 2020
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 5

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Napište váš názor