Hodnocení

40 %
Chutě
Síla

Čili bar v centru Prahy na ulici Kožná mě docela lákal. Reference má dobré i fotky vypadají lákavě. E-mailem se dá udělat rezervace, kterou nám potvrdili hned na 19:00, kdy bar otevírá.

Okolí baru vypadá jako staveniště a ani příliš vábně nevoní. S úderem 19. hodiny jsme vstoupili dovnitř a uvítal nás překvapený hlas servírky, že ještě není otevřeno, že tu barman ještě není. Nakonec nás usadila a mohli jsme čekat na barmana, který nepřišel na otevírací dobu do baru.

Prostory baru

Bar jako takový už hodně zažil, je to hodně cítít i vidět na stěnách. Jinak je to komorní prostor, který by mohl být útulnější, je z něj cítit určitá vyžilost a dříve musel být pekelně zakouřený. Dokážu si ho představit jako takový dojížděcí bar ve 4 ráno. Bohužel některé věci z prostorů už nikdy nedostanete.

Výběr rumů

Výběr rumů je opravdu malý, taková klasika a paní naštěstí dokázala docela dobře doporučit. Nicméně nezbavil jsem se poctu, že jsme tam tak nějak na obtíž. Rumy byly ale velmi dobré a zde si nebylo na co stěžovat.

Nicméně úvodní nepříjemný pocit nic nevylepšilo, tak jsme odešli do blízké Bartidy, kde jsme strávili zbytek večera. O tom ale zase příště. Konec v Čili baru završilo už jen to, že nedokázali zprovoznit platbu kartou. Nebylo to prostě dobré.

Shnutí

Abych to uzavřel, tento bar bych rumovým fajnšmekrům nedoporučil. Nic moc obsluha, ne příliš dobré prostředí, malá nabídka rumů.

Publikováno: 4. října 2018 Aktualizováno: 14. září 2019
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4 / 5. Hlasů: 2

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

3 komentářů

  1. […] Čili bar (neaktuální web, nekašlou na to?), nedoporučuji, recenze zde […]

  2. Luděk napsal:

    Tak ty jsi fakt barovej másta !!
    Vůbec nic o tomhle baru nevíš a soudíš.
    Fakt smutný, že dokážeš vůbec něco takovýho vypustit !

    • Luďku, nevím kdo nebo co je másta, ale myslím si, že jako zákazník můžu posoudit, zda se mi v baru líbí a nebo ne.. Prostě jen popisuju svoje zkušenosti. Chápu, že se vám to nelíbí, ale faktem je, že jsem nebyl spokojen a bar mi nedal jediný důvod se vracet.