Sklenice na rum

Křišťálová a broušené sklenice na rum

Pokud si chcete rum opravdu vychutnat, musíte tomu přizpůsobit i skleničky na rum. Ideální tvar jen uzavřený, tedy klasické koňakovky. Nebo můžete použít užší skleničky na rum a likéry – ty jsou často na vysoké šťopce a jsou buď zcela uzavřené (jako sklenice na červené víno)  nebo jsou po uzavření zase otevřené, mají tvar tulipánu.

Takže to z čeho jsme na pily na předpremiéře Legendario je naprosto nevhodné.

Oproti tomu takovéhle skleničky jsou ideální:

Je to kvůli tomu, že vůně rumu se v uzavřených skleničkách lépe drží a nevyprchává a díky tomu, se vám při pití drží přesně to, co máte cítit a je to součástí té konzumace.

Tenhle příspěvek píšu i proto, že jsem si nyní koupil sadu nádherných broušených křišťálových sklenic na rum A-CRYSTAL HandMade3. Myslím, že se vám budou také líbit. Prodává je e-shop Jenifer za 1 391 Kč, což vychází na cca 232 Kč na skleničku. Pokud vás to zaujalo, určitě můžete následovat můj příklad 🙂 Jak skleničky vypadají můžete vidět na mých fotografiích:

Křišťálová a broušené sklenice na rum
Křišťálová a broušená sklenice na rum

PS: Aktuálně je ta samá nabídka na Slevomatu za 799 Kč, ale nevím jak dlouho tam vydrží.

Pavel z RumRocku

Jmenuji se Pavel Ungr, dělám SEO pro Alkohol.cz a miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Ochutnávám je, zkoumám je. Fotím je na svůj Rumstagram a pak o tom píšu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *