Vážení fanoušci rumu, tohle je trochu zvláštní pozvánka. Chci vás pozvat na akci, na které jsem ještě nebyl (půjdu!), a kde se snad můžeme společně potkat, protože tenhle koncept mě přijde velmi zajímavý. O co jde?

Jedná se o procházku a cestu za rumem. Tedy bratři Kaštánkové nás se svým průvodcem Eduardem Ondráčkem provedou Starou Prahou s několika zastávkami v známých pražských barech, kde se člověk ledacos dozví a ledacos ochutná.

Pozná tedy 5 barů, 5 rumů a 5 míchaných drinků. Ale nechme mluvit samotné organizátory:

Procházka se odehrává v pražském Starém Městě – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů.
Během jednoho odpoledne a pod-večera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového rumu a jeden koktejl, z něj připravený. Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km.
Po absolvování Cesty za Ginem nebo Cesty za Rumem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat rumový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.

Pavel Kaštánek, SPIRITed TOURs

Na fotografiích níže, můžete zjistit jak akce vypadá:

Pokud vás to zaujalo, jako mne, tak si udělejte čas 18. července nebo 15. srpna (tam budu já) a na detaily se můžete podívat na web SPIRITed TOURs, kde najdete další detaily a možnost objednání.

Publikováno: 3. července 2020 Aktualizováno: 3. července 2020
Profilový obrázek
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 1

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Napište váš názor