A pak že Foursquare nedoslazuje 🙂 Ano, dovolte mi vám představit rumový likér z Barbadosu vyrobený destilérií Foursquare. Jedná se o směs stařeného 17 % rumu z Barbadosu, vanilky, kávy a smetany. Pozor na alergeny mléko a oříšky 🙂

Láhev

Jak sami vidíte na obrázcích výše, láhev vypadá elegantně a typicky likérově. Uzávěr je pokryt něčím, co vypadá jako vosk, ale je více gumověší, je třeba odtrhnout nebo rozříznout. Na etiketě najdeme typické logo Foursquare.

Zobrazit zdrojový obrázek

Chuť

Chuť je intenzivně kávová, sladká, jak má u likéru být. Stejně tak i skupenství a barva jak je vidět na další fotografii.

Komu bude chutnat?

Všem zastáncům rumových likérů. Typově je to rum velmi podobný likérům od Worthy Parku, Espero nebo A. H. Riise. Chuťově je ještě lepší z ledem.

Nebude chutnat odpůrcům sladkých rumů a likérů.

Cena a dostupnost

Láhev můžete získat v zahraničí třeba na Zeewijck.nl za příjemných 26 Euro (odkud jsem láhev na recenzi dostal) nebo na českých e-shopech:

Info o rumu

Výrobce Foursquare
Typ Rumové smetanové likéry
Lokalita
Láhev k recenzi dodal Richard Blesgraaf
Slijterij & Wijnhuis Zeewijck
Publikováno: 30. srpna 2020 Aktualizováno: 12. listopadu 2020
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 1 / 5. Hlasů: 1

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články