Minulý týden Abuelo odstartovalo soutěž pro barmany z Česka a Slovenska, kdy vítěz dostane našlapaný výlet do Panamy.

Účastnit se mohou barmani starší 18 let, kteří využijí při přípravě svého koktejlu minimálně 45 ml rumu Abuelo 7y, 12y nebo Two Oaks, použijí maximálně 5 složek a natočí video, přidají příspěvek na sociální sítě a následně finalisté k němu udělají marketingovou kampaň na kterou dostanou od Abuela rozpočet 1 000 Euro.

Soutěž má poslední termín k přihlášení posledního července, v půlce srpna proběhne semifinále, na přelomu srpna v Česku i na Slovensku “The Abuelo Battle” a v listopadu finále v Praze a vítěz vyhrává cestu do Panamy.

Hodnocení je částečně klasické – tedy, technika, charisma, příběh koktejlu, prezentace a chuť. Přichází k němu, ale i marketingová kampaň, kdy autor koktejlu musí odpromovat svůj koktejl s rozpočtem 1 000 Euro. Více najdete v této prezentaci. Osobně se těším, s čím čeští a slovenští barmani přijdou:

Info o rumu

Výrobce Abuelo - Varela Hermanos
Lokalita
Publikováno: 22. května 2023 Aktualizováno: 23. května 2023
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články