I v květnu mě přišel degustační balíček, tentokrát byl opravdu hodně příjemný.

V květnu jsme znal jen poslední elixír a ostatní příjemně překvapily.

  • Ron Vacilón 15y Gran reserva – příjemný a pohodový kubánský rum na letní večer, chuťově velmi vyvážený.
  • Rum and Cane Guayna XO – nejlepší rum ze série, má svou sílu, dlouhá závěr ve vás zanechá úžasné chutě a krásná barva, To je 46 % rum z Guyany. Doporučuju!
  • Santos Dumont XO elixír – chuťově vymazlený, ale opravdu hodně, hodně sladký elixír z Brazílie od A. H. Riise. Obávám se, že jsme z toho už vyrostl.

Alkohol.cz před pár měsíci potichu vypustil program degustačního předplatné tzv. klub degustátorů. Předplatit si můžete i whisky, ale mě samozřejmě zajímá hlavně rumové předplatné. Degustační kousky jsou skvělé pokud chcete poznat co nejvíce rumů a nechcete kvůli tomu kupovat spoustu lahví. Proto rád chodím na degustace a degustační předplatné jsem pochopitelně uvítal.

Publikováno: 13. května 2019 Aktualizováno: 17. října 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články