Přiznám se, že dnešní večer byl zážitkem. Po nahořklé chutí včerejšího Compaňera jsem dnes ochutnal naprostou lahůdku od zavedené distilérie Oliver and Oliver. Olivers Maximo je tak dobrý, že o něm na internetu nenajdete skoro nic. Pochopitelně se u nás vůbec koupit nedá :-(.

Má úžasnou barvu tmavého medu, ten dojezd cítíte v krku ještě hodně dlouho a je velice jemný. Navzdory jeho jemnosti cítíte, že je to poctivý rum, žádný elixír. Nese označení jako ultra prémiový rum a myslím, že si to 100 % zaslouží. Užijte si ho a pokud zjistíte, kde si ho koupit, dejte vědět!

 

Publikováno: 9. prosince 2017 Aktualizováno: 14. září 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 1

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

4 komentářů

  1. Aleš napsal:

    Ahoj, díky za fajn postřehy, taky si každý den dopřávám chuťovky z tohoto adventního kalendáře.
    Jestli jsi ještě nenašel, tak hodně informací se dá sehnat na ofiko stránkách – http://24daysofrum.com a kokrétně na tohle Maximo (které mi moc chutnalo, stejně jako všechny kousky od pana Olivera :)) jsem se v diskusi dočetl, že se JEŠTĚ neprodává. Takže snad stačí vyčkat a bude k mání, snad i u nás 🙂

  2. Branislav napsal:

    Našťastie sa Maximo od Olivera na Slovensku dá kúpiť, je to vynikajuci rum, jeden z vrcholov od Olivera.