Ron Jaguar Edicion Poas – 15. rum rumového kalendáře

Láhev rumu Jaguár

Fůůůůů, tak tenhle rum má opravdu sílu jaguára. Připravte si plechová ústa dámy a pánové. Ron Jaguar Edicion Poas je rozhodně nejsilnější rum z celého kalendáře.

Takže poté co vám vypálí ústa zjistíte, že chuťově je opravdu velice dobrý. Jedná se o opět mix starých a silných rumů – tentokrát z tropických oblastí. Konkrétně z Costa Ricy. Rum dozrává v sudech po bourbonu z Kentucky, což dodává rumu unikátní chuť silice z bourbounu a rumů ze subtropického prostředí dělá z rumu Jaguár opravdu extra třídu. Na německých e-shopech si tuto ultrasilnou lahůdku koupíte za cca 40 Euro (cca 1 000 Kč).

Degustační lahvinka Ron Jaguar Edicion Poas

🙂


Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

1 komentář u „Ron Jaguar Edicion Poas – 15. rum rumového kalendáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *