Takže přátelé, tohle je opravdu likér, není to ani klasický elixír, ale poctivý likér typu Baileys. Se vším co k tomu patří.

Takže začneme popořadě – 15 % alkoholu, takže šťávička. No a pak evropská smetana smíchaná s rumy z Jamajky a vznikl tenhle slaďoučký tlamolep, který ale ve správnou chvíli přijde k chutí a možná, pánové, vaše ženy přivede k jediné správné cestě k rumu :-).

To, že je Rum-Bar Rum Cream opravdu kvalitní potvrzuje, že získal 2 zlaté medaile na The Spirit’s Business Masters v Anglii v roce 2016. Výtečně se hodí ke kávě či dezertu, ale můžete ho pít i samotný na ledu nebo bez. Za mě – určitě doporučuji.

Chutnal moc. V chutí můžete cítit banány, jak se na Jamajaku sluší a patří, a má i na smetanový likér příjemně dlouhý “ocas”.

Jak vypadá v reálu a nalitý ve skleničkách se můžete podívat na této fotografii:

Worthy Park Rum Bar Cream Likér 0,7 l 15% Jamajka
Worthy Park Rum Bar Cream Likér 0,7 l 15% Jamajka

Koupit v Česku ho můžete docela levně za příznivých 399 Kč!

Info o rumu

Výrobce Worthy Park Estate
Typ Rumové smetanové likéry
Chutě Jemné, Sladké
Lokalita
Publikováno: 1. března 2018 Aktualizováno: 12. listopadu 2020
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články