Rumové Baileys nejen pro dámy 🥃 Rum-Bar Rum Cream od Worthy Park

WORTHY PARK RUM-BAR RUM CREAM

Před pár týdny jsem na Slevomatu objevil zajímavou nabídku. Jmenovala se Výběr lahodných třtinových rumů z Dominikány, Guyany, Jamajky a Kolumbie (mimochodem doporučuji vaší pozornosti sekci Rumy a destiláty, občas je tam dobrý rum) a tam jsme objevil jmenovaný rumový likér. Zboží jsme objednal, ochutnal a vypil a zde máte pár informací.

Takže přátelé, tohle je opravdu likér, není to ani klasický elixír, ale poctivý likér typu Baileys. Se vším co k tomu patří. Takže začneme popořadě – 15 % alkoholu, takže šťávička. No a pak evropská smetana smíchaná s rumy z Jamajky a vznikl tenhle slaďoučký tlamolep, který ale ve správnou chvíli přijde k chutí a možná, pánové, vaše ženy přivede k jediné správné cestě k rumu :-). To, že je Rum-Var Rum Cream opravdu kvalitní potvrzuje, že získal 2 zlaté medaile na The Spirit’s Business Masters v Anglii v roce 2016. Výtečně se hodí ke kávě či dezertu, ale můžete ho pít i samotný na ledu nebo bez. Za mě – určitě doporučuji. Chutnal moc. Jak vypadá v reálu a nalitý ve skleničkách se můžete podívat na této fotografii:

Worthy Park Rum Bar Cream Likér 0,7 l 15% Jamajka
Worthy Park Rum Bar Cream Likér 0,7 l 15% Jamajka

Koupit v Česku ho můžete docela levně a to na jediném místě za sympatických 589 Kč.

Pavel z RumRocku

Jmenuji se Pavel Ungr, dělám SEO pro Alkohol.cz a miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Ochutnávám je, zkoumám je. Fotím je na svůj Rumstagram a pak o tom píšu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *