Dánové nám tentokrát přinášejí osmiletý melasový rum z jihoamerického Surinamu, který byl připraven k oslavě 100 let Suriname Alcoholic Beverages. Zrál v dubových sudech a tak pojďme ochutnat to nejlepší z ročníku (reserva).

Chuť rumu

Melasový rum v sobě skrývá chutě kořenění včetně nejsilnější vanilky společně s čokoládou a …. údajně i džemem! No nevím, já tam na začátku cítil hořkost a na konci jemnou sladkost, ale nebyl to rum, který bych si rád koupil. V Česku se koupit nedá.

Pokud chcete hodnotit tento rum, tak můžete přímo na stránkách Alkohol.cz.

Publikováno: 20. prosince 2018 Aktualizováno: 14. září 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

3 komentářů

  1. […] 19. den – nepříliš zajimavý Borgoe Reserve […]

  2. […] nám tentokrát přinášejí 40 % dvanáctiletý melasový rum z jihoamerického Surinamu, jeho osmiletého bratříčka jsme už ochutnávali. Zrál klasicky v dubových sudech po bourbonu a tak pojďme ochutnat to nejlepší z ročníku […]