Rumovou neděli jsme museli oslavit tímto nádherným kouskem. Je to vynikající rum, který bohužel u nás neseženete. Ale na německých e-shopech ho najdete bez problémů. Připravte se na sladkou a jemnou chuť s opravdu velejemnou hořkostí a chutí karamelu, kterou doťukne echt rumový závěr.

Project One - Caribbean Spirit - láhev

Project One – Caribbean Spirit – láhev (obrázek z https://www.rumundco.de/Rum-Project-One-by-Spirits-of-Old-Man)

Hodně kostrbatý název vznikl tak, že německá destilérie Spirits of Old Man vytvořila sérii Caribbean Spirit, která má, zatím, 4 díly.  V naší degustační sadě máme k dispozici 1. část – Project One. Mistři z Spirits of Old Man do rumu přidali nakládané meruňky s vanilkovými lusky a strouhaným kokosem (můžete cítit i jmenovaný karamel a bílou čokoládu) a vznikl Project One – Caribbean Spirit. Láhev je také velmi reprezentativní. Tento vynikající rum nasbíral spoustu ocenění a Old Man si můžete koupit v Česku za 1 360 Kč nebo také na německém Amazonu za cca 55 Euro (cca 1 405 Kč), který ale zrovna tohle zboží do ČR neposílá a tak byste museli využít služeb jako znemecka.eu. Samozřejmě nakoupit můžete i levněji za 44,90 Euro (cca 1 150 Kč). 

Publikováno: 10. prosince 2017 Aktualizováno: 14. září 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

3 komentářů

  1. […] 10. den – jemný a unikátní „Project One – Caribbean Spirit“ by Spirits of Old Man […]

  2. Jochen napsal:

    Je dobré doplnit informaci,že Project One již je na našem trhu.(nejlevněji za 1360,-)..