Tres Hombres

Příběh značky Tres Hombres je poněkud netradiční, a tedy zajímavý: Tři nizozemští kamarádi Arejn, Andreas a Jorne začali v roce 2007 s námořní přepravou. Co je na tom zajímavého, říkáte si? Inu, jejich lodě jsou poháněny pouze pomocí větru, jedná se tedy o prvního moderního námořního dopravce s nálepkou “Emission Free” – tedy s nulovými emisemi.

Primárním cílem firmy Tres Hombres je rozšířit povědomí o znečištění, které je produkováno současnými plavidly, a také upozorňují na to, že lidé jsou zodpovědní za to, co si kupují, či převážejí – proto nabízejí udržitelnou alternativu.

V současnosti mají Tres Hombres dvě lodě, které brázdí oceán mezi Evropou, oceány v Atlantiku, Karbikem a Amerikou. Ke konceptu udržitelnosti přidávají chlapi z Tres Hombres také to, že jejich lodě převážejí pouze zboží, které je organického původu, nebo vyráběny/pěstovány tradičními metodami. Hlavní převážené produkty jsou olivový olej, káva, víno a samozřejmě rum.

Tres Hombres ze svých cest každý rok přivezou do Evropy limitovanou edici rumů zpravidla v nákladu několika tisíc lahví.

Nakupte si rumy Tres Hombres!

Tres Hombres La Palma VII Anos Ed. 17 – 22. rum rumového kalendáře 2018    

Tres Hombres La Palma VII Anos Ed. 17 – 22. rum rumového kalendáře 2018

Dnešní rum je mi trochu známý. Tres Hombres bylo už loni. Jedná se o směs agricole (!!!) rumů, které jsou destilovány v destilační koloně poháněné spalováním dřeva a zrajících 7 let v dubových sudech jako solera v palírně Destilerias Aldea . Co je zajímavé, že poté ještě dalších 7 měsíců rum odpočíval v lodi na […]

Číst dále