Wild Tiger Special Reserve Rum – 12. rum rumového kalendáře

Láhev indického rumu Wild Tiger

Takže rum s drsně znějícím názvem je z Indie. Má i drsňáckou láhev a při vstupu na web výrobce vás uvítá zvuk řevu Tygra.

V popiscích se setkáte s informacemi, že má velmi unikátní a charakteristickou chuť. To může znamenat 2 věci. Strašně dobrý nebo strašně špatný. Pro mé chuťové buňky to znamenalo spíše to druhé. Opět hořký rum, který nemusím, takže nee. Asi pak už nikoho nepřekvapí, že se jedná u směr stařených rumů z melasy (už zase ty agricole) a třtinové šťávy. Zraje klasicky v dubových sudech po bourbonu. I cena naznačuje, že to taková bomba není. Za cca 500 Kč si ho můžete zakoupit na několika českých e-shopech.

Degustační lahvička Wild Tiger
Degustační lahvička Wild Tiger

Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

1 komentář u „Wild Tiger Special Reserve Rum – 12. rum rumového kalendáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *