Ambrosie dorazila! Je tu láhev Ron Companero Elixir Orange

Ron Compaňero Elixir orange - láhev

Druhý rum z rumového kalendáře mě dlouho nedal spát. Byl to takový zážitek, že celá láhev prostě musela přijít. A netrvalo dlouho a tuhle krásku z Trinidadu jsem musel mít. Takže vážení přátelé, je to tu. Compaňero Elixir Orange dorazil a je to nádhera.

Jedná se o velmi sladký a velmi aromatický rumový elixír, který je zároveň ale také velmi silný (40 %). Je to zároveň asi nejsilnější vůně, co jsem měl tu možnost ochutnat. V chutí budete cítit tropické ovoce – zejména pomeranč a i kokos. Je to velmi příjemný rum, který se skvěle vychutnává s vaším partnerem nebo partnerkou. Já se přiznám, že tyhle rumy hodně můžu a jako milovníka A. H. Riise tenhle musím opět doporučit všem, kterým hodně sladké rumy nevadí. Tenhle rum produkují pánové z dánské skupiny 1423, která má na triku rumový kalendář.

Láhev není nic extra – prostě klasická buclatka s levným papírem, ale dojem alespoň částečně nahrazuje tuba v které se dodává.

Cena je příznivá, za 788 Kč pořídíte celou láhev takovéto krásy. Bohužel aktuálně není na skladě, takže se zdá, že jsme vykoupil celou zásobu tohoto úžasného rumu v ČR a tak mi můžete závidět. Ale třeba najdete nebo brzy naskladní. Sežeňte si ho. Stojí to za to.

 

Pavel z RumRocku Administrator
Milovník rumů , RumRock
Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Ochutnávám je, zkoumám je. Fotím je na svůj Rumstagram a pak o tom píšu.
follow me
Sdílejte, ať mám chuť psát a pít :-)
  • 1
  •  
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *