Ambrosie dorazila! Je tu láhev Ron Companero Elixir Orange

Ron Compaňero Elixir orange - láhev

Druhý rum z rumového kalendáře mě dlouho nedal spát. Byl to takový zážitek, že celá láhev prostě musela přijít. A netrvalo dlouho a tuhle krásku z Trinidadu jsem musel mít. Takže vážení přátelé, je to tu. Compaňero Elixir Orange dorazil a je to nádhera.

Jedná se o velmi sladký a velmi aromatický rumový elixír, který je zároveň ale také velmi silný (40 %). Je to zároveň asi nejsilnější vůně, co jsem měl tu možnost ochutnat. V chutí budete cítit tropické ovoce – zejména pomeranč a i kokos. Je to velmi příjemný rum, který se skvěle vychutnává s vaším partnerem nebo partnerkou. Já se přiznám, že tyhle rumy hodně můžu a jako milovníka A. H. Riise tenhle musím opět doporučit všem, kterým hodně sladké rumy nevadí. Tenhle rum produkují pánové z dánské skupiny 1423, která má na triku rumový kalendář.

Láhev není nic extra – prostě klasická buclatka s levným papírem, ale dojem alespoň částečně nahrazuje tuba v které se dodává.

Cena je příznivá, za 788 Kč pořídíte celou láhev takovéto krásy. Bohužel aktuálně není na skladě, takže se zdá, že jsme vykoupil celou zásobu tohoto úžasného rumu v ČR a tak mi můžete závidět. Ale třeba najdete nebo brzy naskladní. Sežeňte si ho. Stojí to za to.

 

Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

2 komentáře u „Ambrosie dorazila! Je tu láhev Ron Companero Elixir Orange

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *