El Dorado

Guyanské rumy El Dorado pocházejí z oblasti Demerara, která se pyšní více než třistaletou historií produkce cukrové třtiny a rumů.

Rum El Dorado 15 Year Old Special Reserve byl vůbec prvním letitým rumem premiové kvality, který byl nabízen na trhu. Stalo se tak v roce 1992 a od té doby se stal mezinárodně uznávaným rumem, který udával směr pro další letité rumy. Důkazem toho, že El Dorado je skutečně značkou, která se v letitých rumech vyzná, je jejich jedinečné, jak výrobce sám říká – bezkonkurenční – portfolio se širokou nabídkou právě letitých rumů.

Výroba rumů El Dorado probíhá v původních destilačních zařízeních uvedených do provozu v 18. a 19. století, čímž rumy El Dorado získávají na chuťové jedinečnosti. Jedno destilační zařízení je kompletně vyrobené ze dřeva, a je to poslední funkční zařízení svého typu. Rumy, destilované na tomto zařízení jsou chuťově jemnější a nesou svěží ovocné tóny. V nabídce rumů El Dorado však nechybí ani silně aromatické, chuťově velmi výrazné a těžké rumy.

Nakupte si rumy El Dorado!