Deadhead jsem už jednou na Rumrocku testoval. Má krásnou láhev, nádherný příběh a chuť takovou, že jsme ho věnoval ženě na pečení. Jinými slovy, svou hořkou chutí mě nepřesvědčil. Tento rum slibuje tmavou čokoládu, která je také … hořká. Tak se nechme překvapit, zda je tento Deadhead lepší než jeho starší bratranec.

Chuť rumu Deadhead Dark Chocolate

Ve vůni bychom měli cítit káva, karamel a trochu kakaa. A pak už jen čokoláda. …. No a co moje zkušenosti? Sakra, to jsem se seknul!

Ten rum je fakt dobrý. Velice jemný a to kakao s čokoládou je fakt velmi dobře cítit! Je to úžasné. Je to úžasné natolik, že jsem se vrátil k původním Deadheadu, abych zjistil, že ani ten není tak špatný a byl zachráněn k asimilaci cukrovím.

Koupit si ho můžete již od 999 Kč.

Pokud chcete hodnotit tento rum, tak můžete přímo na stránkách Alkohol.cz:

Publikováno: 10. prosince 2018 Aktualizováno: 14. září 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

3 komentářů

  1. […] 10. den – lahodný čokoládový Deadhead […]

  2. […] To have 24 tasting samples of rum, one day each, is a great idea. The rums are picked by someone who does not know your taste, so you get to try rums you don’t know and get the chance of discovering awesome ones (which you would not try otherwise). Those you may purchase in full bottles. I did this last year. […]

  3. […] Mít na 24 dní každý den degustační trošku rumu je skvělý nápad. Rumy vám vybírá někdo kdo nezná váš vkus a tak budete ochutnávat rumy, které neznáte a můžete objevit úžasné kousky (které byste třeba nepochutnali). Od kterých si pak můžete koupit celou láhev. Já to loni udělal. […]