Deadhead Dark Chocolate Flavoured Rum – 10. rum rumové kalendáře 2018

Deadhead jsem už jednou na Rumrocku testoval. Má krásnou láhev, nádherný příběh a chuť takovou, že jsme ho věnoval ženě na pečení. Jinými slovy, svou hořkou chutí mě nepřesvědčil. Tento rum slibuje tmavou čokoládu, která je také … hořká. Tak se nechme překvapit, zda je tento Deadhead lepší než jeho starší bratranec.

Chuť rumu Deadhead Dark Chocolate

Ve vůni bychom měli cítit káva, karamel a trochu kakaa. A pak už jen čokoláda. …. No a co moje zkušenosti? Sakra, to jsem se seknul!

Ten rum je fakt dobrý. Velice jemný a to kakao s čokoládou je fakt velmi dobře cítit! Je to úžasné. Je to úžasné natolik, že jsem se vrátil k původním Deadheadu, abych zjistil, že ani ten není tak špatný a byl zachráněn k asimilaci cukrovím.

Koupit si ho můžete již od 999 Kč.

Pokud chcete hodnotit tento rum, tak můžete přímo na stránkách Alkohol.cz:


Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

2 komentáře u „Deadhead Dark Chocolate Flavoured Rum – 10. rum rumové kalendáře 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *