Deadhead

Lahev je to, co u rumů Deadhead nepochybně zaujme na první pohled. Nejen, že lahev ve tvaru scvrklé hlavy odkazuje na tradici kmene Shuar, kdy hlava nepřátel byla uchována jako trofej a umožňovala duševní očistu. Vzhled lahve také vyjadřuje podstatu rumů Deadhead: Jsou chuťově plné a krásné, přestože to takto nemusí být vnímáno většinou rumových labužníků.

Rumy Deadhead zrají v sudech z francouzského a amerického dubu. Po dobu šesti let probíhá interakce rumu se dřevem a výsledkem je zlatavá barva. Po procesu zrání přichází na řadu umění rumového mistra, který rumu dodá specifickou chuť dřevěného uhlí.

Nakupte si rumy Deadhead!

Rumová degustace na firemním večírku    

Rumová degustace na firemním večírku

Včera jsem prováděl řízenou rumovou degustaci na společném firemním večírku firem AW-dev, SEOloger a GetFound. Protože účastníci měli zájem o seznam rumů, níže jsem jejich seznam s odkazy sepsal.

Číst dále
Deadhead Dark Chocolate Flavoured Rum – 10. rum rumové kalendáře 2018    

Deadhead Dark Chocolate Flavoured Rum – 10. rum rumové kalendáře 2018

Deadhead jsem už jednou na Rumrocku testoval. Má krásnou láhev, nádherný příběh a chuť takovou, že jsme ho věnoval ženě na pečení. Jinými slovy, svou hořkou chutí mě nepřesvědčil. Tento rum slibuje tmavou čokoládu, která je také … hořká. Tak se nechme překvapit, zda je tento Deadhead lepší než jeho starší bratranec.

Číst dále
Deadhead rum    

Deadhead rum

Přátelé, je jasné, že tenhle rum se prodává hlavně lahví. Slabčácký e-shopy říkají, že je morbidní a hnusná. Já říkám, že je originální a že na ni rozhodně nezapomenete. Vypadá to jako nějaká divná seschlá lebka, že jo? Tak tohle přátelé je Tsantsa a Tsantsa je (dle Wikipedie): Chívarové, španělsky Jíbaro, vlastním jménem Shuar, Ashuar, […]

Číst dále