Neptun’s rum má moc hezkou etiketu a i příběh. Jeho název je odkazem na loď Neptunus, která v roce 1755 byla první lodí, která s rumem na palubě připlula do flensburského přístavu. Zajímavostí je, že Flensburg je místem, kde rum vyrábí, a ten leží v Německu. A Německo není úplně obvyklým místem výroby rumu.

Chuť rumu Neptun’s Rhum

Protože se tento rum vyrábí ze šťávy ze šťávy kolumbijské cukrové třtiny, tomu odpovídá i chuť. Rum má 42 %, takže čekejte větší sílu a složitější chuť. Přesto všechno rum příjemně voní. Oficiální popis chutí je definován jako:

Po přivonění ucítíte hrušky, banány a citrusy s lehkým doprovodem slaných tónů. Na patře je suchý, jemný a od mírně citrusových tónů přechází k nasládlé chuti rozinek, hrušek se špetkou pikantního pepře a trochou vanilky.Alkohol.cz

V Česku se tento rum neprodává, takže pokud chcete, můžete aspoň hodnotit tento rum přímo na stránkách Alkohol.cz:

Publikováno: 20. prosince 2018 Aktualizováno: 14. září 2019
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasů: 0

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

Jeden komentář

  1. […] 17. den – německý Neptun’s rum […]