Hodnocení

88 %
Lokalita
Chutě Silný, Suché rumy
Síla 57 %

Tak dnešní rum je velká paráda. Tenhle rum jsme poprvé pil v kavárně/baru Jardy Kraifa v Magnólii, a pro mě velice příjemná záležitost.

O rumu

Tento 57,2 % melasový rum z australské destilérie Beenleigh, se destiluje v kolonách i kotlích a stařený je na 5 let ve amerických dubových sudech po bourbonu.

Inner Circle Green Navy Strength Rum 57.2% 700ml - Liquorspecials.com.au

Jak mi chutná?

Rum má krásnou mahagonovou barvu a voní větinově sladce sladce a vanilkovými tóny, nikde nic nedráždí a v chuti cítím hodně lesa, nebo-li borovičku chcete-li. Závěr je nádherně dlouhý a plný. Je to perfektní, který je zatím určitě vycházejících hvězdou rumového kalendáře, stejně jako je Beeinleigh vycházíející hvězdou na rumovém nebi.

Pokud máte rádi silné rumy, komplexní rumy, tak to nutně potřebujete mít. A za 40 Euro, je to něco, co fakt potřebujete!

Info o rumu

Výrobce Inner Circle
Typ Britský typ
Typ výroby Column still, Melasa, Pot still
Chutě Silný, Suché rumy
Označení Navy, Overproof
Barva Zlaté (oro)
Jedinečnost Blend
Síla 57 %
Staření a stáří 5y, Sudy po bourbonu
Lokalita
Publikováno: 5. prosince 2021 Aktualizováno: 5. prosince 2021
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 2.6 / 5. Hlasů: 5

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články