Hodnocení

80 %
Lokalita
Chutě Jemné, Silný
Síla 40 %, 43 %

Dneska se dostáváme ke značce, o které jsem v životě neslyšel, která je z destinace, která nedělá moc dobré rumy nebo jen velmi málo U. S. A.

Jedná se o až 6. letý 43 % blend pot-stillových rumů.

Vůně

Vůně je velmi jemná, opět jemně nasládlá a až vanilková a karamelová, až do kávy. Možná bych trochu přidal na intenzitě. Barva medová.

Chuť

I v chuti je cítit hodně vanilky a karamelu, ale vůbec nezastírá svou sílu, kdybyste mi řekli, že má 44-46 % věřil bych vám. Cítím tam zpočátku hodně dřeva, čokolády a spáleného karamelu a opravdu hodně překvapil a to příjemně. Vůně naznačuje mnohem větší sladkost. Myslím, že to dělá ten pot-still. Za mě dobré, doporučuji.

Raising Cane: Georgia's Richland Rum - in the Mix Magazine

Info o rumu

Výrobce Richland Rum
Typ Britský typ
Typ výroby Melasa, Pot still
Chutě Jemné, Silný
Barva Zlaté (oro)
Jedinečnost Blend
Síla 40 %, 43 %
Staření a stáří 5y, 6y
Lokalita
Publikováno: 11. prosince 2020 Aktualizováno: 11. prosince 2020
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 4

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

Jeden komentář

  1. […] méně známější značky, byť tam jsou skvělé rumy jako Cihuatán Obsidiana, Rum Artesanal, Richland nebo Rum Nation. Je to typická degustační sada. Provede vás 10 méně známými rumy s […]