Duppy Share

Říká se, že při stárnutí whisky se její část vypaří k andělům – tomu se říká Angel Share. Karibiku věří, že jamajští páleničáři, známí jako Duppies, nalétávají mezi palírny a kradou to nejlepší z rumu, který zraje v dubových sudech. Tito duchové milující zábavu žijí, aby spojovali přátele a pomáhali vytvářet vzpomínky, které přetrvají navždy.

Duppy Share není jen oslavou rumu, ale také oslavou Karibiku. Zcela jedinečné skupiny ostrovů mezi Karibským mořem a Atlantikem. Ostrovy jsou neuvěřitelně krásné a mají úžasnou schopnost způsobit, že se každý, v jakékoli situaci, cítí naprosto vítán a v pohodě. The Duppy Share zaručuje, že teplo, zábavu, krásu a vzrušení Karibiku můžete ochutnat v každé kapce.

Duppy Share XO    

Duppy Share XO

Existuje-li levný a přitom poctivý rum, který je fenomenálním úspěchem tak je to určitě Duppy Share Aged- blend rumů z Jamajky a Barbadosu. Následován spiced verzí. Před časem vyběhl na trh jeho nebezpečně pitelný jamajský kamarád Duppy Share White. Nyní jsme se dočkali i plnotučného nástupce – Duppy Share XO.

Číst dále