Hodnocení

83 %
Lokalita
Chutě Aromatické, Jemné, Sladké
Síla 40 %

Máme tu advent a s ním rumový kalendář. Tentokrát pokračujeme s novým českým rumovým kalendářem od Global Wines & Spirits. Následuje mě zcela neznámý rum – Embargo Anejo Exquisito.

O rumu

40 % Embargo Añejo Exquisito je smíchán master blender O. Delmontem z několika rumů: agricole rum z Martiniku a melasové rumy z Kuby, Trinidadu, Tobaga a Guatemaly.

Embargo Anejo Exquisito 0,7l

Jak mi chutnal?

Ve vůni cítíte již klasickou sladkost karamelu a vanilky s lehkým závanem něčeho divokého – tipuju, že to bude ten agricole. V chuti na mě působí více jako elixír než rum, příjemné tóny vanilky, crème brûlée a kakaa s lehkou chutí citrusů v středně dlouhém závěru.

Embargo Anejo Exquisito 40% 0,7 l (holá láhev) lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Rum si můžete koupit za cenu 522 Kč. Můžete se podívat i na online degustaci Martina Chvátala.

Info o rumu

Výrobce Embargo - Les Bienheureux
Typ Španělský typ
Typ výroby Melasa, Šťáva
Chutě Aromatické, Jemné, Sladké
Barva Zlaté (oro)
Jedinečnost Blend
Síla 40 %
Lokalita
Cenovka: Rumy do 1 000
Publikováno: 5. prosince 2021 Aktualizováno: 18. listopadu 2022
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Hlasů: 3

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články