A Clean Spirit

Prioritou pro tuto značku udržitelný rozvoj. Jde jim o to, aby byli ohleduplní v celém hodnotovém řetězci a současně vedli zdravý podnik. Považují za poslání vyvíjet a propagovat plně inovativní, udržitelné a kvalitní výrobky za spravedlivé ceny.

Ron Sostenible ve španělštině znamená udržitelný rum. Vyrábí se v jedné z nejekologičtějších palíren na světě v Dominikánské republice. Odtud se přepravuej v sudech na plachetnici bez motorového pohonu. Když dorazí do Evropy, je přelit do lahví vyrobených z 96% recyklovaného skla.

Společnost založil v roce 2020 Bintu Singh.

Terra Verde XO Cask Strength    

Terra Verde XO Cask Strength

O značce Terra Verde Společnost A Clean Spirit stojí za značkou Terra Verde, s hlubokým závazkem vůči ekologii. Vycházejí ze zásad udržitelné výroby, které jsou jádrem filozofie společnosti. Její zakladatel, Bintu Singh, je skutečným inovátorem ve světě rumů. Kromě Terra Verde a Ron Sostenible patří mezi jejich unikátní výrobky také extravagantní Skunk rum. Neklade se […]

Číst dále
Recenze: Skunk rum    

Recenze: Skunk rum

Bílé rumy mají nyní pré, takže můžeme uvítat nový, bílý, nestařený rumy z paraguayské melasy a destilovaný v Dánsku. Rum voní už z názvu, jmenuje se Skunk rum. Stojí za ním Bintu Singh z A Clean Spirit, bratr Joshuy Singha z známé rumové společnosti 1423 z Dánska.

Číst dále