Hodnocení

81 %
Lokalita
Chutě Jemné, Suché rumy
Síla 40 %

Tan tenhle rum přátelé znám. Přesněji, znám tuhle značku a mám jim moc rád, takže tohle bude nejspíše nadšená recenze. Nic, co vzejde ze Sv. Lucie, není špatné. A určitě to bude platit i o tomto 40 % melasovém rumu destilovaném stařeném v tzv. kolonách a stařenému až 9 let v Karibiku v sudech po bourbonu a portském.

Vůně

Velmi příjemná, jemná ale charakteristická vůně rumů ze Svaté Lucie. Můžete v ní cítit pestrou směs chutí jako: Mandle, Med, Pepř, Rozinky, Dub, Banán nebo Vanilku. jedná se opět zlatý rum s barvou medu.

Chuť

Chuť je cítit dřevem, ale i karamelem, medem, tabákem a vanilkou. Fanoušci autentických rumů budou jásat nadšením. Kdo má rád sladké chutě, asi bude odfrkávat. Já oceňuji dlouhý závěr a prosím o silnější procenta. Každopádně příjemný a pohodový rum 🙂

Admiral Rodney HMS Princessa Fine & Mature Rum online kopen

Info o rumu

Výrobce Admiral Rodney - Saint Lucia Distillers
Typ Britský typ
Typ výroby Coffey Still, Column still, Melasa
Chutě Jemné, Suché rumy
Barva Zlaté (oro)
Balení Krabice
Jedinečnost Blend
Síla 40 %
Staření a stáří 5y, 9y, Sudy po bourbonu, Sudy po portském
Lokalita
Publikováno: 15. prosince 2020 Aktualizováno: 15. prosince 2020
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 8

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články