Asi víte, že mám rád e-shop Alkohol.cz, pečlivě sleduju jejich nabídku a drtivou většinu mé rumové zásoby nakupuju tam. No a právě na Alkohol.cz najdete právě teď nové rumy v nabídce, a pokud se na ně podíváte, tak se vám patrně budou sbíhat sliny jako mě. Takže, co najdeme v nabídce?

Dnes je to poprvé, co vám nemůžu nabídnout moje vlastní fotografie rumů, protože je zatím nemám u sebe. To zatím je důležité slovo, protože je všechny postupně ochutnám a přinesu vám reálnou zkušenost (včetně fotografií) jednotlivých rumů.

Z celé nabídky 8 nových rumů asi budete znát známější Ron de Jeremy ve své XXO edici a Ron Esclavo, se kterým jsme se potkali už v rumovém kalendáři v XO a 12 edici. Ty už znám, takže mě nalákaly trochu jiné kousky, které už jsou, bohům dík,  na cestě ke mně. Je to rum s nejkrásnější lahví Kirk Sweeney a pak Navy Island. Za ty roky zkušeností mi přijde, že vše, co má v názvu Navy, je moc dobrá volba (Royal Danish Navy nebo Austrian Empire Navy, že?). Další na řadě bude určitě Hispanico Elixir, protože mám slabost pro Elixíry. Co mě láká dle popisu chutí, je určitě Pacto Navio, protože by mě zajímalo, jak chutná rum s chutí citrónově-skořicovou. No a moje žena chce ochutnat krémový Ron Summum, což, jak pánové a dámy jistě chápete, nelze odmítnout :-). A samozřejmě klasiku Ron de Jeremy dříve nebo později musím dostat do baru též.

Nebudeme si nic nalhávat, tenhle výběr vypadá velice zajímavě. Těším se i na vaše postřehy.

CTA nové rumy 2018 na Alkohol.cz

 

Publikováno: 9. ledna 2018 Aktualizováno: 14. září 2019
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 1

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články

Vaše názory

2 komentářů

  1. […] se tedy podívat na jednu z novinek a to velmi podařený Kirk and Sweeney. Rum jsem objevil díky novinkám na Alkohol.cz a zaujal mne okamžitě svou lahví, mám tyhle pirátský bucláky, co sednou do ruky, moc […]

  2. […] check out one of the new arrivals, the very fine Kirk and Sweeney. I found out about this rum thanks to the “new arrivals” section of Alkohol.cz and the bottle immediately caught my eye. I like these round pirate bottles that fit nicely in your […]