Nové (nejen) karibské rumy v nabídce Alkohol.cz

Nové rumy na Alkohol.cz 2018

Asi víte, že mám rád e-shop Alkohol.cz, pečlivě sleduju jejich nabídku a drtivou většinu mé rumové zásoby nakupuju tam. No a právě na Alkohol.cz najdete právě teď nové rumy v nabídce, a pokud se na ně podíváte, tak se vám patrně budou sbíhat sliny jako mě. Takže, co najdeme v nabídce?

Dnes je to poprvé, co vám nemůžu nabídnout moje vlastní fotografie rumů, protože je zatím nemám u sebe. To zatím je důležité slovo, protože je všechny postupně ochutnám a přinesu vám reálnou zkušenost (včetně fotografií) jednotlivých rumů.

Z celé nabídky 8 nových rumů asi budete znát známější Ron de Jeremy ve své XXO edici a Ron Esclavo, se kterým jsme se potkali už v rumovém kalendáři v XO a 12 edici. Ty už znám, takže mě nalákaly trochu jiné kousky, které už jsou, bohům dík,  na cestě ke mně. Je to rum s nejkrásnější lahví Kirk Sweeney a pak Navy Island. Za ty roky zkušeností mi přijde, že vše, co má v názvu Navy, je moc dobrá volba (Royal Danish Navy nebo Austrian Empire Navy, že?). Další na řadě bude určitě Hispanico Elixir, protože mám slabost pro Elixíry. Co mě láká dle popisu chutí, je určitě Pacto Navio, protože by mě zajímalo, jak chutná rum s chutí citrónově-skořicovou. No a moje žena chce ochutnat krémový Ron Summum, což, jak pánové a dámy jistě chápete, nelze odmítnout :-). A samozřejmě klasiku Ron de Jeremy dříve nebo později musím dostat do baru též.

Nebudeme si nic nalhávat, tenhle výběr vypadá velice zajímavě. Těším se i na vaše postřehy.

CTA nové rumy 2018 na Alkohol.cz

 


Pavel Ungr

Jmenuji se Pavel Ungr a už 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Pracuji pro Alkohol.cz. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu. Moje oblíbená značka byla dánská A. H. Riise, ale už se trohu se odslazuji směrem k nedoslazovaným rumům. Naopak nemám rád většinu agricole 🙂

1 komentář u „Nové (nejen) karibské rumy v nabídce Alkohol.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *