Navy Island Rum Company

Navy Island je malý tropický ostrov u přístavu Port Antonio na Jamajce. V 18. století byl ostrov využíván Britským královským námořnictvem (British Royal Navy) a z té doby nese své jméno. Dle místní legendy získal ostrov ve 40. létech 20. století Hollywoodský herec Errol Flynn, který jej vyhrál na rumovém večírku v pokeru.

Rumy z Navy Island jsou stejně jako jiné jamajské rumy aromatické a bohaté chuti a vyráběny destilací, která je specifická pro whiskey a koňaky.

Recenze Navy Island XO    

Recenze Navy Island XO

Původ rumu Navy Island XO Reserve je blend místních rumů z Jamajky. Vznikl tradiční metodou destilace v kotlíku, kde všechny rumy zrají ve starých sudech po bourbonu. Navy Island je malý tropický ostrov poblíž Port Antonio na Jamajce. Jeho název vznikl v 18. století, kdy byl ostrov využíván Britským královským námořnictvem. Ostrov byl ve 20. […]

Číst dále
Nové (nejen) karibské rumy v nabídce Alkohol.cz    

Nové (nejen) karibské rumy v nabídce Alkohol.cz

Asi víte, že mám rád e-shop Alkohol.cz, pečlivě sleduju jejich nabídku a drtivou většinu mé rumové zásoby nakupuju tam. No a právě na Alkohol.cz najdete právě teď nové rumy v nabídce, a pokud se na ně podíváte, tak se vám patrně budou sbíhat sliny jako mě. Takže, co najdeme v nabídce?

Číst dále