Hodnocení

83 %

Máme tu advent a s ním rumový kalendář. Tentokrát pokračujeme s novým českým rumovým kalendářem od Global Wines & Spirits. Následuje mě zcela neznámý rum – Cane Island Five Icon Blend.

O rumu

43 % blend britských rumů a lehčího stylu španělských rumů z destilériíí Demerara, Foursquare, Varela Hermanos, Darsa a z nejmenované destilérie z Nicaragui. Destilace je také nakombinovaná kontinuální tak kotlíková a rumy jsou stařené v sudech z amerického bílého dubu po bourbonu. Jedná se o nejvyšší řadu série Cane Island.

Cane Island Five Icon Blend 0,7l

Jak mi chutnal?

Rum s perfektní barvou mědi vás přivítá vanilkovou vůni. pro mě příjemné překvapení, protože je to perfektní blend kde najdete jak dřevitost i tabák stejně tak jemnou vanilku. Za mě určitě příjemné překvapení a rum si rád zopakuji.

Cane Island Five Icon Blend 44% 0,7 l (tuba) lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Rum si můžete koupit za cenu 1 049 Kč. Můžete se podívat i na online degustaci Martina Chvátala.

Info o rumu

Výrobce Cane Island
Typ Britský typ
Typ výroby Column still, Melasa, Pot still
Chutě Aromatické, Jemné
Barva Zlaté (oro)
Jedinečnost Blend
Síla 43 %
Lokalita , , , ,
Cenovka: Rumy do 1 000
Publikováno: 6. prosince 2021 Aktualizováno: 6. prosince 2021
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Hlasů: 3

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články