Merser & Co.

Rumová společnost Merser vybírá ze světové produkce ty nejlepší rumy, a pak je v Londýně míchá a dostařuje tak, aby vynikly v dokonalé harmonii jejich individuální vlastnosti.

Nabízí tyto produkty:

Merser Signature přináší do míchaných nápojů novou hloubku a charakter. Hladká a vrstevnatá rovnováha až osmiletých karibských rumů, které odpočívají šest týdnů v Londýně, zazáří ve vašem míchaném nápoji.

Merser Double Barrel spojuje ty nejlepší až dvanáctileté karibské rumy, které odpočívaly půl roku v Londýně. Jeho sofistikovanost a komplexnost skvěle vynikne v drinku Old Fashioned, ale i na ledu či samostatně.

Merser Double Barrel Rum    

Merser Double Barrel Rum

O značce Merser & Co Ve společnosti Merser & Co se vrátili k starému řemeslu míchání rumu. Vozí rumy z Jamajky, Barbadosu a Dominikánské republiky, které zrají až 12 let, a poté je blendují. Jejich rum se pak dostařuje a skladuje v sudech v malých šaržích v Londýně po dobu šesti měsíců – v každém […]

Číst dále
Recenze: Jak dopadl online rumfest RumCask    

Recenze: Jak dopadl online rumfest RumCask

Doba koronavirové pandemie Covid-19 tvrdě zasáhla i na RumFesty. Většina z nich byla zrušena, takže jsem byl rád, když jsem se od Joshuy Singha a Jazza Singha dozvěděl o této akci. Hned jsem si objednal vstupné na tzv, Room 1 a Room 2 a čekal se přijde. Room 1 byl označen jako Spiced, Fruit & […]

Číst dále