Hodnocení

90 %

Letos jsem měl poprvé tu čest ochutnat – a rovnou řeknu – skvělý rumový adventní kalendář. Krásný vypalovaná dřevěná krabička, 24 vzorků po 0,04 l bez degustační skleničky, ale všechno hodně zajímavé, když už ne vzácné rumy. A samozřejmě cena byla větší než trojnásobek rumového kalendáře od 1423. Ale jsme rád, že několik z nás mělo možnost tento skvost ochutnávat.

Kdo je The Rum Cartel?

Founded by a group of spirit connoisseurs and enthusiasts based in Asia, The Rum Cartel sets to promote the discovery and appreciation of the world’s finest and rarest rums among its members-only community.

Through our partnerships with premium distilleries, distinctive bars, luxury hotels and retailers, we offer our discerning members meticulously curated events and lifestyle experiences. The venues are ever-changing, and the format is always different. The constant? The promise of exclusivity and discretion. The attention to details. The element of surprise.Oficiální stránky, The Rum Cartel

Které rumy jsme měli v rumové kalendáři od Rum Cartelu?

Jednotlivé recenze a hodnocení najdete prokliknutí na jednotlivé rumy.

Nejlepší rumy dle RumRocku

Zde to hodnocení bylo velmi těžké. Ochutnat všechny rumy byl skvělý zážitek a všechny byl zajímavé. Některé v tom smyslu, že bych si je neobjednal, některé jsem naopak ihned objednal. I proto bylo složité vybrat TOP rumy z TOP rumů. I tak jsme to zkusil a níže najdete můj výběr:

OK, 16 z 24 je asi špatný TOP výběr, tak to ještě ořežeme na TOP TOP 10:

Musím říct, že to byl fenomenální zážitek, který si kdykoliv rád zopakuju, díky Rum Cartelu i jmenovitě člence Lucii Hlaváčové, že jsme mohli mít tu zvláštní příležitost. Snad zase za rok!

Publikováno: 25. prosince 2020 Aktualizováno: 25. prosince 2020
Chcete podobnou recenzi i pro váš e-shop?
Autor článku - Pavel Ungr Jmenuji se Pavel Ungr a už více než 5 let miluji dobré rumy. Nejsem studovaný rumolog, rumy mám prostě rád. Rumy ochutnávám a zkoumám. Fotím je také na svůj Rumstagram a pak o tom píšu. Mám rád sladší nebo aromatické rumy, kterou mohou být klidně silnější a to hlavně španělského nebo britského typu.

Jak tento článek hodnotíte?

Pro hlasování klikněte na hvězdu

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasů: 2

Článek zatím nikdo nehodnotil. Buďte první!

Související články